Ptt Kargo Bartin Kurucaşile Şubesi

Kurucaşile Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Kurucaşile şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Bartin Kurucaşile kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 378 518 21 41
iconmt2Adres : Liman Mahallesi İskele Caddesi Kayıkçılar Sokak No:18 Kurucaşile - BARTIN
Ptt Kargo Kurucaşile şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Kurucaşile şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Kurucaşile şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Kurucaşile şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Bartin Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Bartin Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Kurucaşile şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.