Ptt Kargo Ankara Öz Ankara Top. Sit. Şubesi

Öz Ankara Top. Sit. Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Öz Ankara Top. Sit. şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Ankara Öz Ankara Top. Sit. kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 312 397 05 64
telefon0 312 397 05 64
iconmt2Adres : Öz Ankara Toptancılar Sitesi Ankara Yenimahalle - ANKARA
haritaÖz Ankara Toptancılar Sitesi Ankara Yenimahalle - ANKARA


Ptt Kargo Öz Ankara Top. Sit. şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Öz Ankara Top. Sit. şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Öz Ankara Top. Sit. şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Öz Ankara Top. Sit. şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Ankara Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Ankara Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Öz Ankara Top. Sit. şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.