Ptt Kargo Ankara Kargo İşleme Merkezi Şubesi

Kargo İşleme Merkezi Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Kargo İşleme Merkezi şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Ankara Kargo İşleme Merkezi kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 312 397 47 20
telefon0 312 397 47 20
iconmt2Adres : Çamlıca Mahallesi Anadolu Caddesi Anadolu Bulvarı İnşaat Malzeme Sokak No:18 ANKARA
haritaÇamlıca Mahallesi Anadolu Caddesi Anadolu Bulvarı İnşaat Malzeme Sokak No:18 ANKARA


Ptt Kargo Kargo İşleme Merkezi şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Kargo İşleme Merkezi şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Kargo İşleme Merkezi şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Kargo İşleme Merkezi şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Ankara Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Ankara Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Kargo İşleme Merkezi şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.