Ptt Kargo Ankara Yenimahalle PDM Şubesi

Yenimahalle PDM Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Yenimahalle PDM şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Ankara Yenimahalle PDM kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 312 307 53 25
telefon0 312 307 53 25
iconmt2Adres : Varlık Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi No:8 Yenimahalle - ANKARA
haritaVarlık Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi No:8 Yenimahalle - ANKARA


Ptt Kargo Yenimahalle PDM şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Yenimahalle PDM şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Yenimahalle PDM şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Yenimahalle PDM şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Ankara Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Ankara Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Yenimahalle PDM şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.