Ptt Kargo Ankara Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Şubesi

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Gümrük ve Ticaret Bakanlığı şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Ankara Gümrük ve Ticaret Bakanlığı kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 312 286 97 53
telefon0 312 286 97 53
iconmt2Adres : Gümrük Ve Ticaret Bakanlığı Eskişehir Yolu Üzerinde Yeni Bina Çankaya - ANKARA
haritaGümrük Ve Ticaret Bakanlığı Eskişehir Yolu Üzerinde Yeni Bina Çankaya - ANKARA


Ptt Kargo Gümrük ve Ticaret Bakanlığı şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Gümrük ve Ticaret Bakanlığı şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Gümrük ve Ticaret Bakanlığı şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Gümrük ve Ticaret Bakanlığı şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Ankara Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Ankara Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Gümrük ve Ticaret Bakanlığı şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.