Ptt Kargo Ankara Gökkuşağı Şubesi

Gökkuşağı Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Gökkuşağı şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Ankara Gökkuşağı kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 312 223 57 09
telefon0 312 223 57 09
iconmt2Adres : Ankara Büyükşehir Belediyesi Gökkuşağı Merkezi No:C-R-1 B.Evler Çankaya - ANKARA
haritaAnkara Büyükşehir Belediyesi Gökkuşağı Merkezi No:C-R-1 B.Evler Çankaya - ANKARA


Ptt Kargo Gökkuşağı şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Gökkuşağı şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Gökkuşağı şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Gökkuşağı şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Ankara Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Ankara Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Gökkuşağı şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.