Mng Kargo İstanbul Zeytinburnu Şubesi

Zeytinburnu Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Mng Kargo Zeytinburnu şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan İstanbul Zeytinburnu kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 (212) 546 83 32
iconmt2Adres : Demirciler Sitesi 4. Caddesi No:8 Zeytinburnu - İSTANBUL
Mng Kargo Zeytinburnu şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Mng Kargo Zeytinburnu şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Mng Kargo Zeytinburnu şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Mng Kargo Zeytinburnu şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Mng Kargo İstanbul Kargo Şubeleri

Mng Kargo İstanbul Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Zeytinburnu şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.