Mng Kargo İstanbul Bakırköy Şubesi

Bakırköy Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Mng Kargo Bakırköy şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan İstanbul Bakırköy kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 (212) 466 26 46
iconmt2Adres : Zuhuratbaba Mahallesi İncirli Caddesi Yavuz Evler Mektep Sokak No:9/C Bakırköy - İSTANBUL
Mng Kargo Bakırköy şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Mng Kargo Bakırköy şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Mng Kargo Bakırköy şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Mng Kargo Bakırköy şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Mng Kargo İstanbul Kargo Şubeleri

Mng Kargo İstanbul Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Bakırköy şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.