Mng Kargo İstanbul Avcılar Şubesi

Avcılar Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Mng Kargo Avcılar şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan İstanbul Avcılar kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 (212) 590 87 16
iconmt2Adres : Burnaz Caddesi Şehit Topçu Teğmen Cem Yurtbekler Sokak No:4 Avcılar - İSTANBUL
Mng Kargo Avcılar şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Mng Kargo Avcılar şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Mng Kargo Avcılar şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Mng Kargo Avcılar şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Mng Kargo İstanbul Kargo Şubeleri

Mng Kargo İstanbul Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Avcılar şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.