Mng Kargo Erzurum Palandöken Şubesi

Palandöken Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Mng Kargo Palandöken şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Erzurum Palandöken kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 (442) 316 51 53
iconmt2Adres : Solakzade Mahallesi 13. Çarşı Sokka TM 24 No:69 Palandöken - ERZURUM
Mng Kargo Palandöken şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Mng Kargo Palandöken şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Mng Kargo Palandöken şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Mng Kargo Palandöken şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Mng Kargo Erzurum Kargo Şubeleri

Mng Kargo Erzurum Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Palandöken şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.