Mng Kargo Erzurum Dadaşkent Şubesi

Dadaşkent Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Mng Kargo Dadaşkent şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Erzurum Dadaşkent kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 (442) 329 00 22
iconmt2Adres : 1. Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Caddesi No:1/B Aziziye - ERZURUM
Mng Kargo Dadaşkent şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Mng Kargo Dadaşkent şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Mng Kargo Dadaşkent şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Mng Kargo Dadaşkent şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Mng Kargo Erzurum Kargo Şubeleri

Mng Kargo Erzurum Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Dadaşkent şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.