Mng Kargo Erzurum Aziziye Şubesi

Aziziye Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Mng Kargo Aziziye şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Erzurum Aziziye kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 (442) 329 00 23
iconmt2Adres : Aşağı Mumcu Mahallesi Çaykara Caddesi Millet Bahçe Sokak Millet Bah Apartmanı Altı No:44 ERZURUM
Mng Kargo Aziziye şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Mng Kargo Aziziye şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Mng Kargo Aziziye şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Mng Kargo Aziziye şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Mng Kargo Erzurum Kargo Şubeleri

Mng Kargo Erzurum Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Aziziye şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.