Express Kargo İstanbul Kağıthane Şubesi

Kağıthane Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Express Kargo Kağıthane şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan İstanbul Kağıthane kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : Bu şube kapanmıştır
telefonBu şube kapanmıştır
iconmt2Adres : Merkez Mh. Bahçe Sok. No: 7 / A Kağıthane / İstanbul
haritaMerkez Mh. Bahçe Sok. No: 7 / A Kağıthane / İstanbul


Express Kargo Kağıthane şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Express Kargo Kağıthane şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Express Kargo Kağıthane şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Express Kargo Kağıthane şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Express Kargo İstanbul Kargo Şubeleri

Express Kargo İstanbul Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Kağıthane şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.