Express Kargo İstanbul Bakırköy Şubesi

Bakırköy Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Express Kargo Bakırköy şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan İstanbul Bakırköy kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 (212) 572 85 24
telefon0 (212) 572 85 24
iconmt2Adres : Dr. Tevfik Sağlam Cad. Ağma B Blok No: 4 / A İncirli / Bakırköy / İstanbul
haritaDr. Tevfik Sağlam Cad. Ağma B Blok No: 4 / A İncirli / Bakırköy / İstanbul


Express Kargo Bakırköy şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Express Kargo Bakırköy şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Express Kargo Bakırköy şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Express Kargo Bakırköy şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Express Kargo İstanbul Kargo Şubeleri

Express Kargo İstanbul Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Bakırköy şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.