Express Kargo İstanbul İkitelli Merkez Şubesi

İkitelli Merkez Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Express Kargo İkitelli Merkez şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan İstanbul İkitelli Merkez kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 (212) 410 29 74
telefon0 (212) 410 29 74
iconmt2Adres : Fabrikalar Cad. Taşocağı Yolu No: 19 Bağcılar / Mahmutbey / İstanbul
haritaFabrikalar Cad. Taşocağı Yolu No: 19 Bağcılar / Mahmutbey / İstanbul


Express Kargo İkitelli Merkez şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Express Kargo İkitelli Merkez şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Express Kargo İkitelli Merkez şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Express Kargo İkitelli Merkez şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Express Kargo İstanbul Kargo Şubeleri

Express Kargo İstanbul Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan İkitelli Merkez şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.