UPS Kargo İstanbul Kaynarca Şubesi

Kaynarca Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon UPS Kargo Kaynarca şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan İstanbul Kaynarca kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 444 00 66
iconmt2Adres : Yalı Mahallesi Turgutpaşa Caddesi No:45-B İSTANBUL
UPS Kargo Kaynarca şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki UPS Kargo Kaynarca şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt UPS Kargo Kaynarca şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki UPS Kargo Kaynarca şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer UPS Kargo İstanbul Kargo Şubeleri

UPS Kargo İstanbul Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Kaynarca şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.