UPS Kargo İstanbul Kadıköy Şubesi

Kadıköy Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon UPS Kargo Kadıköy şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan İstanbul Kadıköy kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 444 00 66
iconmt2Adres : Acıbadem Mahallesi Sarayardı Caddesi Ata Sokak Orkide Apartmanı B Blok No:5 İSTANBUL
UPS Kargo Kadıköy şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki UPS Kargo Kadıköy şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt UPS Kargo Kadıköy şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki UPS Kargo Kadıköy şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer UPS Kargo İstanbul Kargo Şubeleri

UPS Kargo İstanbul Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Kadıköy şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.