UPS Kargo İstanbul Hadımköy Şubesi

Hadımköy Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon UPS Kargo Hadımköy şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan İstanbul Hadımköy kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 212 771 50 51
telefon0 212 771 50 51
iconmt2Adres : Hastane Mahallesi Burç Sokak Çağdaşkent Sitesi No:8/C Hadımköy Çatalca - İSTANBUL
haritaHastane Mahallesi Burç Sokak Çağdaşkent Sitesi No:8/C Hadımköy Çatalca - İSTANBUL


UPS Kargo Hadımköy şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki UPS Kargo Hadımköy şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt UPS Kargo Hadımköy şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki UPS Kargo Hadımköy şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer UPS Kargo İstanbul Kargo Şubeleri

UPS Kargo İstanbul Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Hadımköy şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.