UPS Kargo Ankara Polatlı Şubesi

Polatlı Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon UPS Kargo Polatlı şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Ankara Polatlı kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 312 592 79 00
iconmt2Adres : Fatih Mahallesi Bıyıktay Caddesi No:19/A Polatlı - ANKARA
UPS Kargo Polatlı şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki UPS Kargo Polatlı şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt UPS Kargo Polatlı şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki UPS Kargo Polatlı şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer UPS Kargo Ankara Kargo Şubeleri

UPS Kargo Ankara Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Polatlı şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.