UPS Kargo Ankara Kızılay Şubesi

Kızılay Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon UPS Kargo Kızılay şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Ankara Kızılay kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 312 592 79 00
iconmt2Adres : Esad Caddesi Hacıyolu Sokak No:3/8 Kızılay - ANKARA
UPS Kargo Kızılay şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki UPS Kargo Kızılay şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt UPS Kargo Kızılay şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki UPS Kargo Kızılay şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer UPS Kargo Ankara Kargo Şubeleri

UPS Kargo Ankara Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Kızılay şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.