Sürat Kargo Malatya Turgut Özal Şubesi

Turgut Özal Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Sürat Kargo Turgut Özal şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Malatya Turgut Özal kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 422 323 47 93
iconmt2Adres : Sarıcıoğlu Mahallesi Destan Sokağı No:12 Battalgazi - MALATYA
Sürat Kargo Turgut Özal şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Sürat Kargo Turgut Özal şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Sürat Kargo Turgut Özal şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Sürat Kargo Turgut Özal şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Sürat Kargo Malatya Kargo Şubeleri

Sürat Kargo Malatya Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Turgut Özal şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.