Sürat Kargo Malatya Niyazi Mısri Şubesi

Niyazi Mısri Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Sürat Kargo Niyazi Mısri şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Malatya Niyazi Mısri kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 422 324 72 46
iconmt2Adres : İsmetiye Mahallesi Bölükemin Sokak Niyazi Sokak Yaşar Kardeşler İş Merkezi No:6 Battalgazi - MALATYA
Sürat Kargo Niyazi Mısri şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Sürat Kargo Niyazi Mısri şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Sürat Kargo Niyazi Mısri şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Sürat Kargo Niyazi Mısri şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Sürat Kargo Malatya Kargo Şubeleri

Sürat Kargo Malatya Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Niyazi Mısri şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.