Sürat Kargo İstanbul Şafak Nokta Şubesi

Şafak Nokta Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Sürat Kargo Şafak Nokta şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan İstanbul Şafak Nokta kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 216 481 68 88
telefon0 216 481 68 88
iconmt2Adres : Bulgurlu Şafak İş Merkezi Mah. Bağlar Cad. No: 5 Üsküdar / İSTANBUL
haritaBulgurlu Şafak İş Merkezi Mah. Bağlar Cad. No: 5 Üsküdar / İSTANBUL


Sürat Kargo Şafak Nokta şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Sürat Kargo Şafak Nokta şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Sürat Kargo Şafak Nokta şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Sürat Kargo Şafak Nokta şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Sürat Kargo İstanbul Kargo Şubeleri

Sürat Kargo İstanbul Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Şafak Nokta şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.