Sürat Kargo İstanbul Halkalı Şubesi

Halkalı Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Sürat Kargo Halkalı şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan İstanbul Halkalı kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 212 472 48 05
iconmt2Adres : Halkalı Merkez Mahallesi Barış Sokak No:1 Küçükçekmece - İSTANBUL
Sürat Kargo Halkalı şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Sürat Kargo Halkalı şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Sürat Kargo Halkalı şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Sürat Kargo Halkalı şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Sürat Kargo İstanbul Kargo Şubeleri

Sürat Kargo İstanbul Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Halkalı şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.