Sürat Kargo İstanbul Lojistik Sangazi Nokta Şubesi

Lojistik Sangazi Nokta Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Sürat Kargo Lojistik Sangazi Nokta şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan İstanbul Lojistik Sangazi Nokta kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 216 622 40 02
telefon0 216 622 40 02
iconmt2Adres : Emek Mh. Aydınlık Sk. No: 1 Sancaktepe / İSTANBUL
haritaEmek Mh. Aydınlık Sk. No: 1 Sancaktepe / İSTANBUL


Sürat Kargo Lojistik Sangazi Nokta şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Sürat Kargo Lojistik Sangazi Nokta şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Sürat Kargo Lojistik Sangazi Nokta şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Sürat Kargo Lojistik Sangazi Nokta şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Sürat Kargo İstanbul Kargo Şubeleri

Sürat Kargo İstanbul Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Lojistik Sangazi Nokta şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.