Sürat Kargo İstanbul Çağlayan Şubesi

Çağlayan Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Sürat Kargo Çağlayan şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan İstanbul Çağlayan kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 212 224 04 49
iconmt2Adres : Hürriyet Mahalleis Dr. Cemil Bengü Caddesi No:27/A Kağıthane - İSTANBUL
Sürat Kargo Çağlayan şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Sürat Kargo Çağlayan şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Sürat Kargo Çağlayan şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Sürat Kargo Çağlayan şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Sürat Kargo İstanbul Kargo Şubeleri

Sürat Kargo İstanbul Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Çağlayan şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.