Ptt Kargo Tekirdağ Çerkezmüsellim Şubesi

Çerkezmüsellim Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Çerkezmüsellim şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Tekirdağ Çerkezmüsellim kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 282 325 84 78
telefon0 282 325 84 78
iconmt2Adres : Namık Kemal Mahallesi Atatürk Caddesi No:2 Çerkezmüsellim - TEKİRDAĞ
haritaNamık Kemal Mahallesi Atatürk Caddesi No:2 Çerkezmüsellim - TEKİRDAĞ


Ptt Kargo Çerkezmüsellim şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Çerkezmüsellim şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Çerkezmüsellim şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Çerkezmüsellim şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Tekirdağ Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Tekirdağ Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Çerkezmüsellim şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.