Ptt Kargo Tekirdağ Yeniçiftlik Şubesi

Yeniçiftlik Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Yeniçiftlik şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Tekirdağ Yeniçiftlik kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 282 644 19 63
telefon0 282 644 19 63
iconmt2Adres : Merkez Mahallesi Merkez Caddesi No:5 Marmara Ereğlisi - TEKİRDAĞ
haritaMerkez Mahallesi Merkez Caddesi No:5 Marmara Ereğlisi - TEKİRDAĞ


Ptt Kargo Yeniçiftlik şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Yeniçiftlik şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Yeniçiftlik şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Yeniçiftlik şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Tekirdağ Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Tekirdağ Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Yeniçiftlik şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.