Ptt Kargo Sivas Ortaköy Şubesi

Ortaköy Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Ortaköy şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Sivas Ortaköy kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 346 587 85 28
iconmt2Adres : Ortaköy Mahallesi Şarkışla - SİVAS
Ptt Kargo Ortaköy şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Ortaköy şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Ortaköy şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Ortaköy şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Sivas Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Sivas Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Ortaköy şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.