Ptt Kargo Sivas Divriği Şubesi

Divriği Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Divriği şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Sivas Divriği kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 346 418 14 45
iconmt2Adres : Mercantepe Mahallesi Nuri Demirag Caddesi Meydan Sokak No:123/1 SİVAS
Ptt Kargo Divriği şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Divriği şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Divriği şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Divriği şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Sivas Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Sivas Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Divriği şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.