Ptt Kargo Sivas Cumhuriyet Ünv. Şubesi

Cumhuriyet Ünv. Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Cumhuriyet Ünv. şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Sivas Cumhuriyet Ünv. kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 346 219 13 50
iconmt2Adres : Yeşilyurt Mahallesi Kayseri Yolu 5.Km. No:1 Merkez - SİVAS
Ptt Kargo Cumhuriyet Ünv. şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Cumhuriyet Ünv. şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Cumhuriyet Ünv. şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Cumhuriyet Ünv. şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Sivas Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Sivas Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Cumhuriyet Ünv. şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.