Ptt Kargo Sivas Alacahan Şubesi

Alacahan Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Alacahan şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Sivas Alacahan kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 346 467 50 81
iconmt2Adres : Çarşıbaşı Mahallesi Bulvar Caddesi No:58/A Alacahan - SİVAS
Ptt Kargo Alacahan şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Alacahan şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Alacahan şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Alacahan şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Sivas Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Sivas Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Alacahan şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.