Ptt Kargo Niğde Çiftehan Şubesi

Çiftehan Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Çiftehan şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Niğde Çiftehan kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 388 531 20 08
telefon0 388 531 20 08
iconmt2Adres : Cumhuriyet Mahallesi Turgut Özal Caddesi Neva Apartmanı No:6 Çiftehan Ulukışla - NİĞDE
haritaCumhuriyet Mahallesi Turgut Özal Caddesi Neva Apartmanı No:6 Çiftehan Ulukışla - NİĞDE


Ptt Kargo Çiftehan şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Çiftehan şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Çiftehan şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Çiftehan şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Niğde Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Niğde Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Çiftehan şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.