Ptt Kargo Niğde Selçuklu (Bor Caddesi) Şubesi

Selçuklu (Bor Caddesi) Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Selçuklu (Bor Caddesi) şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Niğde Selçuklu (Bor Caddesi) kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 388 232 62 04
telefon0 388 232 62 04
iconmt2Adres : Saruhan Mahallesi Selçuklu Caddesi No:1/B Merkez - NİĞDE
haritaSaruhan Mahallesi Selçuklu Caddesi No:1/B Merkez - NİĞDE


Ptt Kargo Selçuklu (Bor Caddesi) şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Selçuklu (Bor Caddesi) şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Selçuklu (Bor Caddesi) şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Selçuklu (Bor Caddesi) şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Niğde Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Niğde Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Selçuklu (Bor Caddesi) şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.