Ptt Kargo İstanbul Güzelce Şubesi

Güzelce Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Güzelce şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan İstanbul Güzelce kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 212 868 38 50
iconmt2Adres : Güzelce Mahallesi Güneş Caddesi No:7 İSTANBUL
Ptt Kargo Güzelce şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Güzelce şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Güzelce şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Güzelce şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo İstanbul Kargo Şubeleri

Ptt Kargo İstanbul Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Güzelce şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.