Ptt Kargo İstanbul Ümraniye Şubesi

Ümraniye Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Ümraniye şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan İstanbul Ümraniye kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 216 344 01 87
iconmt2Adres : İstiklal Mahallesi Mithatpaşa Caddesi No:1 İSTANBUL
Ptt Kargo Ümraniye şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Ümraniye şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Ümraniye şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Ümraniye şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo İstanbul Kargo Şubeleri

Ptt Kargo İstanbul Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Ümraniye şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.