Ptt Kargo İstanbul Fetih Mahallesi Şubesi

Fetih Mahallesi Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Fetih Mahallesi şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan İstanbul Fetih Mahallesi kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 216 470 10 40
telefon0 216 470 10 40
iconmt2Adres : Fetih Mahallesi Kayısı Sokak No:2 Ataşehir İSTANBUL
haritaFetih Mahallesi Kayısı Sokak No:2 Ataşehir İSTANBUL


Ptt Kargo Fetih Mahallesi şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Fetih Mahallesi şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Fetih Mahallesi şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Fetih Mahallesi şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo İstanbul Kargo Şubeleri

Ptt Kargo İstanbul Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Fetih Mahallesi şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.