Ptt Kargo Adana Garajlar Şubesi

Garajlar Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Garajlar şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Adana Garajlar kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 322 428 00 48
telefon0 322 428 00 48
iconmt2Adres : Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Caddesi Şehirlerarası Otobüs Terminali İçi Seyhan - ADANA
haritaFevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Caddesi Şehirlerarası Otobüs Terminali İçi Seyhan - ADANA


Ptt Kargo Garajlar şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Garajlar şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Garajlar şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Garajlar şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Adana Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Adana Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Garajlar şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.