Ptt Kargo Adana Seyhan Posta Dağıtım Şubesi

Seyhan Posta Dağıtım Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Seyhan Posta Dağıtım şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Adana Seyhan Posta Dağıtım kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 322 248 39 40
telefon0 322 248 39 40
iconmt2Adres : Belediye Evleri Mahallesi Hilmi Kürkçü Bulvarı No:32 Seyhan - ADANA
haritaBelediye Evleri Mahallesi Hilmi Kürkçü Bulvarı No:32 Seyhan - ADANA


Ptt Kargo Seyhan Posta Dağıtım şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Seyhan Posta Dağıtım şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Seyhan Posta Dağıtım şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Seyhan Posta Dağıtım şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Adana Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Adana Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Seyhan Posta Dağıtım şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.