Ptt Kargo Adana Doğu Çıkış Şubesi

Doğu Çıkış Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Doğu Çıkış şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Adana Doğu Çıkış kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 322 636 20 23
telefon0 322 636 20 23
iconmt2Adres : Adana Doğu Çıkış Acentesi Sirkeli Köyü Ceyhan - ADANA
haritaAdana Doğu Çıkış Acentesi Sirkeli Köyü Ceyhan - ADANA


Ptt Kargo Doğu Çıkış şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Doğu Çıkış şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Doğu Çıkış şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Doğu Çıkış şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Adana Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Adana Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Doğu Çıkış şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.