Mng Kargo İzmir Mithatpaşa Şubesi

Mithatpaşa Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Mng Kargo Mithatpaşa şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan İzmir Mithatpaşa kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 (232) 244 97 14
iconmt2Adres : Mithatpaşa Caddesi No:519/A Konak - İZMİR
Mng Kargo Mithatpaşa şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Mng Kargo Mithatpaşa şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Mng Kargo Mithatpaşa şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Mng Kargo Mithatpaşa şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Mng Kargo İzmir Kargo Şubeleri

Mng Kargo İzmir Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Mithatpaşa şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.