Mng Kargo İzmir Karşıyaka Şubesi

Karşıyaka Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Mng Kargo Karşıyaka şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan İzmir Karşıyaka kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 (232) 364 85 40
iconmt2Adres : Bostanlı Mahallesi Girne Bulvarı 27 / 4 Karşıyaka - İZMİR
Mng Kargo Karşıyaka şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Mng Kargo Karşıyaka şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Mng Kargo Karşıyaka şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Mng Kargo Karşıyaka şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Mng Kargo İzmir Kargo Şubeleri

Mng Kargo İzmir Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Karşıyaka şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.