Metro Kargo Amasya Şubesi

Amasya Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Metro Kargo Amasya şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Amasya kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 358 218 65 61
iconmt2Adres : Hacılar Meydanı Mahallesi Prof. Dr. Necmettin Erbakan Caddesi Furkan Apartmanı No:6/B AMASYA
Metro Kargo Amasya şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Metro Kargo Amasya şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Metro Kargo Amasya şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Metro Kargo Amasya şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Metro Kargo Amasya Kargo Şubeleri

Metro Kargo Amasya Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Amasya şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.