Metro Kargo Amasya Merzifon Şubesi

Merzifon Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Metro Kargo Merzifon şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Amasya Merzifon kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 358 514 15 15
iconmt2Adres : Cami Cedit Mahallesi Müftülük Caddesi No:16/A Merzifon
Metro Kargo Merzifon şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Metro Kargo Merzifon şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Metro Kargo Merzifon şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Metro Kargo Merzifon şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Metro Kargo Amasya Kargo Şubeleri

Metro Kargo Amasya Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Merzifon şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.