Metro Kargo Adana Yesiloba Şubesi

Yesiloba Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Metro Kargo Yesiloba şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Adana Yesiloba kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 322 321 77 00
iconmt2Adres : Yeşiloba Mahallesi 46187 Sokak No:16 Seyhan - ADANA
Metro Kargo Yesiloba şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Metro Kargo Yesiloba şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Metro Kargo Yesiloba şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Metro Kargo Yesiloba şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Metro Kargo Adana Kargo Şubeleri

Metro Kargo Adana Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Yesiloba şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.