Metro Kargo Adana Adana Şubesi

Adana Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Metro Kargo Adana şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Adana Adana kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 322 321 77 00
iconmt2Adres : Yeşiloba Mahallesi Turhan Cemal Beriker Bulvarı No:499 Seyhan - ADANA
Metro Kargo Adana şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Metro Kargo Adana şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Metro Kargo Adana şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Metro Kargo Adana şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Metro Kargo Adana Kargo Şubeleri

Metro Kargo Adana Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Adana şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.