Express Kargo Tokat Turhal Şubesi

Turhal Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Express Kargo Turhal şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Tokat Turhal kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 (356) 275 49 00
iconmt2Adres : Celal Mah. Tel Sok. No: 3 Turhal / Tokat
Express Kargo Turhal şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Express Kargo Turhal şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Express Kargo Turhal şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Express Kargo Turhal şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Express Kargo Tokat Kargo Şubeleri

Express Kargo Tokat Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Turhal şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.