Express Kargo Tokat Şubesi

Tokat Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Express Kargo Tokat şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Tokat kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 (356) 212 64 66
iconmt2Adres : Yeşilırmak Mah. Sıtkı Ulaşoğlu Cad. 4. Sok. No: 4 Tokat
Express Kargo Tokat şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Express Kargo Tokat şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Express Kargo Tokat şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Express Kargo Tokat şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Express Kargo Tokat Kargo Şubeleri

Express Kargo Tokat Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Tokat şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.