Express Kargo Mersin Deliçay Şubesi

Deliçay Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Express Kargo Deliçay şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Mersin Deliçay kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 (324) 235 60 95
iconmt2Adres : Özgürlük Mah. Gıda Toptancılar Sitesi A Blok No: 16 Mersin
Express Kargo Deliçay şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Express Kargo Deliçay şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Express Kargo Deliçay şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Express Kargo Deliçay şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Express Kargo Mersin Kargo Şubeleri

Express Kargo Mersin Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Deliçay şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.