Express Kargo Mersin Çamlıbel Şubesi

Çamlıbel Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Express Kargo Çamlıbel şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Mersin Çamlıbel kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 (324) 237 51 65
iconmt2Adres : Kiremithane Mah. İstiklal Cad. No: 161 / C Mersin
Express Kargo Çamlıbel şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Express Kargo Çamlıbel şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Express Kargo Çamlıbel şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Express Kargo Çamlıbel şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Express Kargo Mersin Kargo Şubeleri

Express Kargo Mersin Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Çamlıbel şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.